24 Ağustos 2013 Cumartesi

Paylaşılmaz

Aslında hisler paylaşılmaz olsa da basit bir çaba yapmaya çalıştığım. Eğer aynı düzen içerisinde devam edip gidiyor ve eğer istediğin düzeni halen oturtamadıysan hep bir yerlerde patlarsın. Bu belli periyot aralıkları ile hep devam eder. Gerçi her şey süper olsa bile olur. Biz sadece hayatın birer piyonlarıyız o nereye savurur biz oraya gideriz.

Yalnızlığın içerisinde dibine kadar boğulmuşken, imrenek baktığınız insanlar olmasına rağmen insanlardan kopmayı düşünen bir ruh hali içerisine girersin. Burada hiç bir mantık yoktur. Hayatta bazı şeyleri yaptığın gibi sırf böyle istediğin için yapmak istersin. Bu zamana kadar hep mantığımı kullandım da ne oldu diye mantığına isyan edersin.

Ne sessizlik istersin ne de ses duymak. Belki de sadece bakarak anlaşmak. Ben bakarak beynimin içerisinde çok güzel bir dünya kurabiliyor ve çok güzel yaşatıyorsam bunu karşılıklı olarak yapmak zor olmasa gerek. Anlık düşler içerisinde kaybolmanın peşine düşmekte hayalperestlik kadar sıkıcı olduğu için fikirlerin firar ettiği yerden kapıyı çekip çıkıyorum.

Gelir geçer şeylerden uzak bir hayat o kadar zor gözüküyor ki sanki birini atomlarına bölmek daha imkanlıymışçasına duruyor. Neden?.. deme!

Çünkü orasını ben de bilmiyorum.

Tek bildiğim,

Olmuyor işte...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder