13 Mayıs 2013 Pazartesi

Boşluk

Hava oldukça bulanık ve boğuk bir şekilde duruyor. Sanki yaratılan kaos her bir yanı etkisine almış. İnsanlık yok olmanın eşiğinde belirsizlikleri yaşıyor. Kimse ne yaptığını dahi bilmediği halde sadece enjekte edilenlerin etkisinde görevlerini yerine getiriyorlar. Farkındalık tamamı ile silinmiş, akışın verdiği yön belirsiz bir şekilde akıp gidiyor.

Yeni gelen günler, hep bir öncekinden kötüleşiyor. Bu berbat veba tüm insanlığı ve zamanı katranın zifiri karanlığına hapsediyor. Her şey gittikçe yok oluyor. Kendi kendini yok etmeye programlanmış, bir sürü canlı kendi emellerine alet etmek için uğraş veriyor. Koca bir suçluluk duygusu içerisinde, yanına bir şeyleri daha çekmeye uğraşan koca bir karadelik.

Yavaşça kayboluyoruz. Hızlıca artan kin, nefreti bile yerin dibine sokacak kadar devasa bir forma bürünüyor. Ciğerleri yakan, yanık bir atmosfer kokusu...

Her şey kül oluyor. Koca bir bilinmezliğin içerisine sürükleniyor, boşlukta yok oluyor. Bilinmezliğin göbeğinde, akıl almaz bir mücadele gerçekleşiyor. Sağ kalmayı başaranların kendini tükettiği var olmayan gerçeklik. Tamamı fazlasıyla kafa bulandırıcı. Gereksiz fikirler, garip düşünceler.

2 yorum:

  1. Ben her gün o kalabalığı izliyorum. Etiket ( kariyer ) için kendini parçalayanları..

    YanıtlaSil