30 Ağustos 2012 Perşembe

Soğuyor

Çok şey var aslında yazacak ama saygı görmüyor fikirlerim. Soğuyor ister istemez.

4 yorum:

 1. belki de saygı görme kaygısı yüzündendir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bu kaygıyı taşısaydım sıradan şeyleri övmeyi tercih ederdim. Sadece fazlaca yalnızlık bazen başa vuruyor.

   Sil
 2. o kadar çok üye varken bu kadar az ses çıkınca yada tepki insan üzülür bence de ama sen üzülme dostum çünkü bazen insanlar görse de anlamaz bazen de herkes kendi alemine o kadar dalmıştır ki başkasının yazdıklarını bırak kendisi bile yazmaz açıp bakmaz, en azından blog kullanıcılığı baya salaş bişey sanırım,dileyen dilediği zaman girip, yazıp çıkıyor. Ben mesela, sadece kafa dağıtmak için yazıyorum sora bi çıkıp aylarca uğramıyorum sora geliyorum, diğer arkadaşların yazdıklarına da bakıyorum ilgimi çekerse okuyorum. Yani aslında belki de insanları saygı ile değil de başka açılardan yargılamalı ve değerlendirmeliyiz. Herzaman yazmaya devam etmelisin, yazmak insana hayat suyudur. Saygılar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için teşekkür ederim. İlk satırlarda durumu çok güzel özetlemişsin zaten çok fazla diyecek birşey yok.

   Fakat bazen insan uzun süreden sonra arada biride çıkıp "evet okudum" gibi bir ibare bıraksın istiyor.

   Beğenilme kaygısı taşımıyorum tekrar ediyorum. Kendi içimden geldiği için yazıyorum ama tamamen izole birşey olmasını isteseydim kalem kağıtla günlük tutardım. Arada bir tepki görmek güzel.

   Zira ben arada bir yazmama rağmen blogları sürekli takip eder aktif yorum bırakırım kişilerin yazılarına tabi bunu da karşılığını beklemiyorum yanlış anlaşılmasın.

   Sil