29 Mayıs 2012 Salı

Bu kadar işte

Biraz yemek ve kahve hayat bazen bu kadar işte, istediğin kıyafetler üzerinde kısa kollu bir t-shirt incecik bir hırka. Kimse umrunda değil kulaklığın dışında ama tek yanında ki o hayata bağlayan tek şey müzik. Hiç bir hayalim ve umudum yok hayata karşı hepsi tükendiler. Tek hayatta kalma sebebim yağmurda yürürken eşlik eden müziğimdir. O da yetmeyecek birgün biliyorum. O gün zaten ben de olmayacağım.

5 yorum:

 1. şanslı olduğumun farkına vardım.yarım saat önce yenilmiş hafif bir yemek ardından şu an muhteşem bir müzik eşliğinde kahve içiyorum,dışarda ufak ufak yağmur yağıyor ve sanırım sabaha kadar sürecek gibi daha geç saatlerde müzik eşliğinde yürüyüş yapabilme imkanım da var.yani gülümsemem için bir sürü sebep var ama farkında değildim ta ki bu kısacık,insanın içini ısıtan yazıyı okuyana kadar.teşekkürler hayatından müzik hiç eksik olmasın:)

  YanıtlaSil
 2. Umarım bana da faydalı olmuş olacak ki gitardan kafama göre yeni bir intro bile çıkartım

  YanıtlaSil
 3. sanat her zaman acıdan beslenmiyormuş demekki ki ben bunun aksini düşünemezdim:)

  YanıtlaSil
 4. Benim açımdan öyle denilebilir ama pek çok örneği elbet vardır. Mesela senin için nasıl?

  YanıtlaSil
 5. bana kalırsa sanat acıdan beslenir.ama bunu bu kadar genel bir cümleyle basite indirmemiz yanlış olur.sanatla ilgili çok katı ve keskin görüşlere sahibim en güzeli bunu mail yoluyla anlatmam olacak sanırım:)

  YanıtlaSil