8 Aralık 2010 Çarşamba

İç savaş

Daha içerisi karanlıkken huysuzlanmaya başlıyor. Yatağın içerisinde vücut ısısı ile battaniyenin harmanladığı o sıcaklık her yerini kaplamış ve gevşetmiş durumda buluyorsun. Kafanın içerisinde geceden kalma şeyler dönüp duruyorlar. Rahat kalmak adına dikiliyorsun ayağa ama unuttuğun mevsimin kış olduğuydu. Aniden bulunduğun yerde donup kalıyorsun. Önünde her zaman ki gibi iki karar kalıyor geri dönmek ya da devam etmek. Mantıklı olanı daha fazla acı çekmeden devam etmeyi tercih ediyor.

Halen eksikler var. Buzdolabının karşısında yarı uykulu şekilde içerisindekileri süzerken dolabın ışığıyla havada gözüken soğuk dalgası pijamalarına çarparak azalan vücut ısını biraz daha zorlayarak uykunu biraz daha kaçırıyor. Artık olabilecekler hazırken sabah haberlerine bakarak atıştırmanın vakti geçiyor. Büyük adımlarla bir lokma ekmek dilimi ağız içerisinde öğütülme işlemine tutulmuşken aynı anda her zaman ki pantolona bir kıyafet seçme telaşıdır gidiyor. Bugün de diğerleri gibi sıkıntılı aslında en iyisi siyah bir şeyler giymek olacak.

Dışarıya adım attığında gün ışığı bünyeni biraz daha zorluyor...


Not: Benden bağımsız öylelemesine karalama. Daha genişleterek yazmak için küçük bir başlangıç

7 yorum:

 1. neden senden bağımsız??

  YanıtlaSil
 2. İşin içine hayal gücü gireceğinden =)

  YanıtlaSil
 3. hmm.ama olsun senin hayalin oldgu için gene de sana ait sayılmazmı:)
  gzl bir başlangıç..devamını merakla bekliorz:)

  YanıtlaSil
 4. Sayılır tabi =)
  Mesleki avantajları kullanma var yalnız burada =P

  YanıtlaSil
 5. haha:D çok psikolojik bi yorum yaptım:)))

  YanıtlaSil
 6. Kafanın içindekini bastırmak için en iyi yöntem üşümek. Öyle bir üşüyeceksin ki tir tir titreyeceksin, beynin sadece bedenindeki üşümeyle uyuşacak ve üşüyerek gözlerin ağır ağır uykuya dalacak daha sonra. Ama heyhat işte, önemli olan kafadan yok edebilmekte..

  YanıtlaSil
 7. @Azura
  Sen kafanda yok etsende bedenin farklı reaksiyon gösterecektir.

  YanıtlaSil