24 Temmuz 2010 Cumartesi

Canavarlaşmak

Herşey insanların suçu. Tabi bir ülke de kafadan çok g*t prim yapıyorsa insanların delirmemesi, seri katil olmaması vb. şeyler gayet normal. O kadar fazla geri zekalı ego yük'ü insanlar var ki hepsinin egolarını birer birer iğneyle patlatıp bulundukları metrelerce yükseklikten zemine kafa üstü çakılmalarını izlemek bana oldukça zevk vericektir. İçlerinde birşey olmadığından çok birşey kaybetmiş sayılmıyacaklardır ne de olsa.

Herkes kendi bencililliğinde kaybolmuş gidiyor. Herkes kendini bir b*k zanneder olmuş. Ulaşılamaz, etrafında bir sürü insan gezen, talibi hiç bitmeyen. Oysa ki yaptığınız sadece birbirinizi kullanmak aptallar. Yaptığınız şeylerden sonra kendinizi bir bok zannedip diğer insanlardan üstün görmek embesiller. Hepiniz insansınız, etsiniz, kemiksiniz. Eksiğiniz bile var, bir kaç tahta.

Ergenlikten nasibini almayan bünyeler cirit atıp aşk, sevgi, modadan bahsetmekten başka hiçbirşey almıyor o küçük beyinleriniz. İnanın o kadar yapmacıksınız ve o kadar gelişime muhtaçsınız ki...

Canavarlaştırdı sonunda beni insanlar, nefret ediyorum herkesten...

4 yorum:

 1. haha b*ku yedik desene.. artık senle ayda bir görüşürüz:)

  YanıtlaSil
 2. Ego şişirmek ve birbirini kullanmak denince aklıma direk facebook geldi.

  YanıtlaSil
 3. @pelininsanalmoleskinei
  O konuyu sorma gitsin =)

  YanıtlaSil