15 Ağustos 2009 Cumartesi

İnsanlar neye doğru sürükleniyor.

Dünyayı yönetmek isteyen gizli güçlerin idaresinde ileriyor tabiki. Bakın bu yazımda kendi ülkemiz için olan şeylerden bahsetmiyeceğim. Çünkü sanmayınki yapılan oyunlar sırf Türkiye ya da herhangi bir ülkede dönüyor. Yapılan oyunların tek bir amacı var "Tek banka, Tek ordu, Tek bir güç merkezi"

Hiçbir birey kendi başına politikadan haberdar olamaz bizi bunlardan haberdan eden kurum ise medyadır. İşte bu da insanları yönetmek için kullanılan bir numaralı kozlardandır sırf yönetmek değil inandırmak için de en büyük kaynatır. Halen bazı kişiler Türkiye siyaseti olan bitenle kafayı bozmuş şekilde medya bunu istiyor güzel bir kaos teorisi çıkartıyor ve düşünceleri soyutluyorlar. İnsanlar hergün o haberleri izlemekten dünya üzerin de oluşan olaylardan soyutlanıyor.

Parola belli "Böl ve Yönet" bunu çok güzel başarıyorlar cidden bizim milletimiz ise halen kalıplar içerisinde birbiriyle tartışarak daha çok bölünüyor. Ülkemizde yapılan şeyler sadece göz boyama dünya üzerin de çok akıl almaz olaylar gerçekleşiyor. Siz halen köşe başlarında ellerinize kitap alıp bir kaç ideoloji, devrim peşine düşer gözlerinizi açmazsanız bu adamlar yakında bizi de ele geçiricek. Biraz kafanızı kaldırın at gözlüklerinizi çıkartıp büyük düşünün.

Yapılacak ve yapılan şeyler belli bölünen orta doğu gözler önünde peki kıvılcım neydi? 11 eylül işte koca bir yalan neyi tetikledi? Dünya üzerinde teröristler var. Peki bunlar nerde? Petrol rezervelerinin tam üzerinde yaşıyorlar. Afganistan'a girildi daha sonra diğer petrol zengini Irak ele geçirildi buralarda üstler kuruldu. Ne diye tabiki diğer petrol zengini Suriye ve İran'a ulaşmak için, tabi sırf petrol ele geçirmemişlerdi aynı zaman da iç savaş çıkartıp ülkeye yüklü miktar da silah ticaretiyle de büyük kazançlar elde ediyorlardı biraz daha bölüp daha rahat üstler oluşturacak, daha rahat bir şekilde petrol şirketleri yapılandıracak. Bunun yanında hiç bir zaman gerçek olmiyacak bir düşman ortaya çıkardılar ve insanları bunlarla savaştıklarına medya sayesinde ikna ettiler bu sayede insanların özgürlüklerini ele geçiriyorlar.

İşte böl ve yönet tekrar geliyorum ne için? Büyük güç için bunun kontrolleri de günümüzde sinsice hiç anlaşılmadan sokuluyor. Bunlar kesinlikle bir teori filan değildir örnekleri bulunan gerçeklerdir. İnsanları daha da köleleştirmek için verdikleri korkularla ve güvenlik önlemleri adına insanları barkodladılar ve çiplediler evet çiplediler 11 eylül saldırısından sonra gönüllü kobay olan bir aile chiplendi. İşte büyük güç'ü böyle yöneticekler daha sonra emirlerine uymayan herkesin çiplerini kapatıcaklar. Bu büyük güç hakkında daha çok bilinçlenmeliyiz artık birilerinin zamanın da ortaya attığı fikirleri değil şuanki dönen biten işleri düşünerek görmeliyiz.

2 yorum:

 1. "Siz halen köşe başlarında ellerinize kitap alıp bir kaç ideoloji, devrim peşine düşer gözlerinizi açmazsanız bu adamlar yakında bizi de ele geçiricek. Biraz kafanızı kaldırın at gözlüklerinizi çıkartıp büyük düşünün."

  iyi laf... Almak istediğim yerden alınca. Devrim oturarak, marşlar söyleyerek, masa başında ben şucuyum bucuyum diyerek olmaz. Devrim ölümü de gerektirir, savaşı da. ve bu güçlerden kurtulmanın yolu da kendi ülkeni kurtarmakla başlar. Tam bağımsız bir ülke olmakla, içindeki o büyük gücün varlıklarına dur demekle başlar. Ha buna bizim ülkemiz yanaşır mı?hayır. çünkü derin devlet yada devlet her ne bksa ortak çıkarlar içinde yada gtü yemediğinden bu güce dur demiyor.olansa halka oluyor çünkü o gücü ayakta tutan bizleriz çünkü bizler sayesinde kazanıyorlar güçlerini.

  devrim şart.bilinçli bir halk şart.bağımsız bir Türkiye şart.

  Selam olsun masabaşı komünistlerine! diyorum yazının bir bölümüne yaptığım yorumu terkediyorum.

  saygılar.

  YanıtlaSil
 2. çip olayı hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilseydik keşke, zaten halktan habersiz yapılan testlerin kullanılan deneklerin haddi hesabı yok sanırım.

  YanıtlaSil