12 Temmuz 2009 Pazar

Kayış sıyırması

Canım çok sıkılıyor. Şöyle bir oyunlara bakayım dedim adam gibi oynanacak oyun kalmamış ne bilgisayarda nede piyasada artık manyağa bağlamış şekilde aynı siteleri tekrar tekrar açtım. Yetmedi msn'de insanlarla konuşmak istedim. O an online bir kaç kişinin penceresini açtım ama kimseye birşey yazamadım. Aklıma hiçbir konu gelmiyordu kafam durmuş, zihnim hiçbirşey üretemez olmuştu.

Kahretsin neler oluyordu böyle radyoda çalan müziklerin büyüsüne kendimi kaptırmış kafam yarı rüya, yarı gerçeklik arasında gidip geliyordu. Sırtımdaki ter hiçbir zaman kurumuyor, gittikçe artıyordu. Ferahlamak için su almaya kalkıyordum o an tamamen gerçek boyuta geçiyordum suyumu son damlasına kadar doyasıya içip yeniden küçük odamdaki bilgisayar koltuğumda yerimi alıyordum. Daha sonra araya giren o hüzünlü şarkılar gecenin karanlığıyla birlikte benide karartıyordu. Artık rüyalar patlamış yok olmuş banada saf gerçeklik kalmıştı. Yalnızsın, teksin, hiç bir zaman sevicek birini bulamadın, sevilmedin.

Ne kadar izleyicilerin var diyecek olsanızda sizde biliyorsunuz ki etrafınız da bulunan insanlara göre benim bana vericeğiniz değer katbekat az.

3 yorum:

 1. Bende baktım msne bir kişi online hoş ona yazcak bir şey bulsam bile cevap vermez muhtemelen şu çok önemli sınava çalışıyorlardır..
  Her zaman böyle olmak zorundaymış gibi öğleden beri aynı pozisyonda oturuyorum. Ekrana bakıyorum oyuna bakıyorum hiç değişiklik yok. Facebook'ta ise kaç saat önce gönderdiğim videonun haricinde bir gönderi yok.. Oyunlar desen onlarda hep aynı.. İyi kısmı ise onların bile savaştıkları kişiler var.. Kendi kendilerini öldürmüyorlar.

  YanıtlaSil
 2. Oyun demişken belki bilmiyosundur diye; http://www.reflexive.com/ burdaki oyunlar süper burdan download edip http://www.oyuncehennemi.com/iste-karsinizda-reflexive-keygen-2009-t311791.html?s=003462db2b137ca3e71f37429c3cb4e0& burdaki adresteki keygenle de crackleyebilirsin =)

  YanıtlaSil
 3. Hehe sltn saol da, böyle küçük çaplı şeyler beni kesmiyor. MMORPG ve FPS takılıyorum genelde =))

  YanıtlaSil