5 Haziran 2009 Cuma

Kullan at toplumu

İlk olarak iki cins arasındaki ilişkilere deyinmek istiyorum bu denemem de şöyle ki, bir insanın diğer bir insanı sevmesi kadar güzel birşey yoktur dünyada heleki güzel bir iş ve güzel bir eş bulmuş bir insan bu dünya üzerinden cenneti bulmuş demektir. Sevgi kelimelerle açıklamaya yetmiyecek kadar güzel bir duygudur, hatta bu sevgi öyle birşey ki birini ne kadar severseniz sevin halinden şikayetçi olucağını hiç sanmam.

Günümüz gençliği nedense sevginin nasıl birşey olduğundan pek haberi yok, erkeklerin bir çoğu genelde ben 30'larıma kadar takılmama bakarım ondan sonra ciddi düşünürüm, şeklinde hareket ediyorlar bunun yanında buna sebebiyet veren kadınlar olmasa erkekler hiç birşey yapamaz. Her iki tarafta birbirini kullanıyor aslında ve ben kendimi kullandırtmayı asla sevmem.
Genel olarak bu tip ilişkiler bir kaç ay sürüp şu şekilde ilerlemektedir.
-Tanış
-İşini Gör(Cinsel İlişki)
-Ayrıl

Gayet çağdaşça bir davranış avrupa'da bu şekilde çağdaşlaştı, bakireliğini genç yaşta kaybeden kadınlarla avrupalılar bu durumdan o kadar memnun ki. İnsanlar artık bataklaşmış o millet içerisinde kızlarının bakireliğini genç yaşta kaybetmemesi için ellerinden geldiğince çırpınırken bizimkiler bakireliğini vermeyi çağdaşlık zanneder olmuş.

Tabi şunu tekrar söylemeden geçemiyeceğim, eğer kadınlar istemese erkekler hiçbir halt yiyemezler bunu herkes çok iyi biliyor. Kendilerini kullandırıp, cinsel obje olarak gösteren teşhir eden kadınlar daha sonra çağdaşlıktan ve kadın haklarından bahsediyorlar. Kadının bu derece istismar edilmesi bırakın kadını sevgi kelimesinin bu denli istismarı doğru değildir.

Yine dönüp dolaşıp kadınlar istemezse kısımına deyineceğim çünkü kadınlar arasında geçen komik söylemi yorumlamak istedim. Hep derler ya "ah erkekler ah gözleri hep dışardadır, hiç doymak bilmezler" bu aldatan erkekler başka bir erkekle aldatmıyor ki, gene başka bir kadınla aldatıyor. Yani aslında herkes önce kendi kendini aldatır, bir insan kendine saygısını yitirmişse ondan korkun.

Sokaklarda yaz'ın gelmesiyle laik kadınlarımız kendilerini müthiş şekilde teşhir ediyorlar. Sonrasında erkekler bakınca özgürce giyinemiyecek miyiz?, yanımdaki sevgilime bakıyorlar vb. bir sürü şey duyuyoruz ve görüyoruz. Vücudunu teşhir eden bir kadına bakılmaması saçma birşey kim görürse görsün insanın gözü kayar, kim bakmam derse yalan söyler. Tabi işin bana baksınlar diyen kadın boyutuda bundan zevk alıp egolarını tatmin eden psikolojik hastalıklı insanlar.

Avrupanın istediği oldu sonunda, çarpık ilişki senaryosunu çok güzel oynadılar. Aile denilen en güzel yapı taşımızı çok güzel zedelediler. Eskiden insanlar yuva kurup ailesiyle iyi vakit geçirme hayalleri kurarken şimdi çok seviyeli ilişkimiz var evlenmeyi gerekli bulmuyoruz diyen gayri meşru ilişkiler, sperm bankasından sperm alıp kendi ayakları üzerinde durmaktan bahseden ruh hastaları daha bir çok örnek eklenilebilir.

Çarpık ilişkileri bir halt zannedip bloglarda matah bir haltmış gibi yazıp, bunun üzerinden prim yapmaya çalışan NEMFOMANİ hastası olduğunu düşündüğüm bu sapık ruhlu hasta insanların ilgi görmesi cidden düşündürücü bir durum cinsellik neden bu kadar önemli yoksa o hasta ruhlu insanların yaptıklarını yapamadıkları için mi insanlar bu denli merak içerisindeler yoksa...
Ülkemizde verilmeyen gerçek manada gerekli olan cinsel eğitimin öğrencilere genç yaşlarından beri verilememesinden midir bilinmez.

Eğitime başlangıçtan, ergenlik dönemide dahil ciddi şekilde insanlarımızın bilinçlendirilmesi şart. Saçma bir resim dersine bir yada iki ders ayıran milli eğitim bu ve benzeri ahlak, görgü ve insan anatomisi hakkında ciddi şeyler öğretilip bilinçlendirilmeli.

Önce sevgi kavramlarımızı gözden geçirip cinsellikten ibaret olmadığını, daha sonra erkek ve kadınların onur, gurur, edep, haya kriterlerini güzelce bir incelemeleri gerekiyor. Herşeyin en başında insanların kendilerine saygı nedir? sorusunu yöneltmesi gerekiyor.

3 yorum:

  1. kusura bakma ama bence baaaayaaa bi katı yaklaşmışsın olaya.. yani resmen "benimki doğru başkaları bi halt bilmiyo, bilmedikleri gibi sapığın pisin önde gideni hepsi.. allah da onların belasını versin" gibi bi yaklaşım.. beğenmediğini belirttiğin ve aşağıladığın, hastalık olarak nitelendirdiğin her şey aslında sadece onları ilgilendiren şeyler..

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel demişsin onları ilgilendiren şeyler ve bunları göz önüne sergiliyorlar işin daha hastalıklı tarafı burası bence

    YanıtlaSil
  3. iyi de yaptıklarının senin berberinden, ayakkabından bahsetmenden ne farkı var ki? sen kendi hayatından bahsedyosun, onlar da kendi hayatlarından bahsediyolar bu kadar basit bence.

    YanıtlaSil