7 Mayıs 2009 Perşembe

Özgürlüğün bile boku çıkmış...

Özgürlüğün bile boku çıkmış artık o kadar özgür bir milletiz ki,
Sapıkça insanların çarpık cinsel ilişkilerinin sansüre uğramasını bile özgürce değil olarak görüyoruz. "And then came Lola" adlı lezbiyenlik ile ilgili film'in Facebook üzerindeki Fan Page'ine çok ilgi olduğu ve Facebook'un bunu engellediği için özgürlüğü kısıtlayıcı olarak gösterilmesi beni bu yazıyı yazmaya sevketti.
Özgürlükten anladığınız nedir sizin ya??? Çarpık ilişkiler, Teşhircilik, Her köşe başında birahane
Eğer Türkiye'de çağdaşlık ve özgürlükle bunları destekliyorsak yuh bize madem o kadar özgür olmak istiyorsunuz çıkın dışarı anadan doğma, madem içmek istiyorsunuz alkol komasına girene kadar için...
Ama bunları özgürlükle bağdaştırmayın artık insanların vucütlarını teşhir etmesi nasıl bir özgürlük olabilirki??? Mini etek denilen kumaş parçasını giy dolaş kendini teşhir et, millet sana insan ve kadın olduğun için değil, seni "cinsel obje" olarak görsün. İnsan yerine koymasın sonra kadın hakları ve özgürlükten bahsedin.
Alkol insanları yaptığı şeyin farkına varmamasını sağlıyor ve kötü yola sevkediyorsa o da yasaklanmalı. Herkes kararınca içemiyor çünkü, siz alkol parası alamadığı için kocasından dayak yiyen kaç kadın var biliyormusunuz??? Peki bu da mı özgürlük???
aaaa tabi çok özgür bir milletiz dayak atmakta süper bir özgürlük olsa gerek!..

2 yorum:

  1. gerı kafalılık kokan yazılar bunlar..

    YanıtlaSil
  2. Altını çamurla sıvıyamassın kanka gerçekler bunlar işine gelirse =D

    YanıtlaSil