5 Mayıs 2009 Salı

Ne bu rahatlık???

Sokakta diğer insanlar arasında ne kadar rahat olabiliriz ki, etraftaki herkes sanki o an size bakıyormuş gibi sanki her an rezil olucağını düşünüyor gibi davranıyorsun.
Ben hep amannn koskoca İstanbul'da 2. defa beni kim görcek görsede nerden tanıyacak edasıyla dolaşırım istediğim yerden atlar istediğim yerden zıplarım. Rahat yaşamak sanırım böyle birşey sokakta istediğin zaman dilediğince bağırmak ve herkesin o an tip tip sana baktığında arkadaşınla birlikte gülmek olsa gerek.
Ama ne hikmettir ki sokakta gördüğüm biriyle tanışmaktan her daim çekinmişimdir. Sürekli olum gidip ne söylicem tarzında arkadaşlarıma fikir danışmaktayım, aslında onlarında bir fikri olmadığından her seferinde git söyle birşey, burda senaryo yazma o cevap verir sende ona göre birşey dersin diyorlar. Doğru mu yanlış mı söylüyorlar bilmem ama yanına gidip aaaa,şeyyyy,ııııııııı gibi kekelemektense önceden güzel bir başlangıç kalıbı oluşturmak en iyisi ama önce sanırım bunu yapabilmek için sağlam bir cesaret gerekli.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder