2 Mayıs 2009 Cumartesi

Kadın dediğin...

Kadınları anlamak zor iş ben sanmıyorumki hem cinslerininde kendilerini anladığını, hatta ve hatta insanı anlamak bazen çok karmaşık desem yeridir. Kadınlar aslında erkeklere istediğini verir bahsedilen kadın hakları özgürlükler dergilere soyunarak poz vermekmidir??? bu mudur yani özgürlük dediğiniz şey??? askılı bodylerle sokakta gezmek vücudunun her bir noktasını erkeklere teşhir etmek, aslında erkeklerin istediğini veriyorsunuz sizin vücudunuz üzerinden yararlanıyoruz, kendinizi soyarak teşhir ederek öne çıkarmaya çalışıyorsunuz ama erkeklerin siz soyunuyorsunuz diye ses çıkarmıyor çünkü erkeklerin hoşlandığı şeyi yapıyorsunuz yani onlara kölelik ediyorsunuz aslında.

Kadının bir gizemi olmalı, düşünceleri hür, yalansız ve güzel olmalı.
Kadın dediğin yönetim mekanizması olmalı yeri geldiğinde dikdatör yeri geldiğinde ben bilmem beyim bilir demeli.
Kadın dediğin içi ve dışı genç kıpır kıpır olmalı erkeğin o sert yapısını yumuşatmalı kolunda bavul kadar çantayla, suratında apartman boyamaya kadar yeticek makyaj, suratının yarısı kadar gözlükle gözündeki o pırıltıyı göremiyeceğin olgun olduğunu sanan ama aslında sadece dişiliğini öne çıkartıp kendini kullandıran bayan olmamalı kadınlar.
Kadın dediğin erkeğin yapamadıklarını yapmalı, erkeğin yaptıklarını değil.
Kadın dediğin kadın gibi olmalı...

2 yorum:

  1. uyarılarını dikkate almak gerek:)

    YanıtlaSil
  2. ben de kadın olarak dediğin gibi kadınlar görmek istiyorum. ama şu askılı body olayı biraz yersiz olmuş. sıcaka havada terlememek için askılı giymek kölelik değildir ki? sizin istediğinizi vermicez diye diretmek de anlamsız olur di mi??

    YanıtlaSil